AÖF Yaz Okulu sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? AÖF sınav sonuç sorgulama ekranı 

 AÖF Yaz Okulu sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? AÖF sınav sonuç sorgulama ekranı 

AÖF yaz okulu sınav sonuçları, geçtiğimiz günlerde sınav sürecinin sona ermesiyle birlikte gündemde yer almaya başladı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi yaz okulu sınavları geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Sınav sonuçları 100 puan üzerinden değerlendirilecek ve yanlış cevap sayıları doğru cevapları da etkileyecek. AÖF sınav sonuçları adaylar tarafından heyecanla bekleniyor. Peki AÖF yaz okulu sonuçları ne zaman, hangi tarihte açıklanacak? İşte ayrıntılar…

AÖF sınav sonuç tarihi için geri sayım başladı. Yaz okulu eğitimlerinin tamamlanmasının ardından AÖF sınav sonuçları sorgulama ekranı 2023 öğrencilerin gündemine geldi. Anadolu Üniversite Açıköğretim Fakültesi yaz okulu sınavları 19 Ağustos Cumartesi günü uygulandı. Açıköğretim iktisat ve İşletme Fakültesi yaz okulu sınavının ardından adaylar sonuçlara odaklandı. AÖF yaz okulunun yıl sonu notuna katkısı %100 olacak. Sınavda 4 yanlış cevap 1 doğru yanıtı götürecek. Ayrıca AÖF sınav sonuçları aof.anadolu.edu.tr adresinde bulunan öğrenci otomasyonundan erişime açılacak. Peki AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, tarih belli oldu mu? AÖF sonucu sorgulama ekranı açıldı mı? İşte konu hakkında ayrıntılar…

 
AÖF YAZ OKULU SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?
Anadolu Üniversitesi yaz okulu sınavları 19 Ağustos’ta uygulandı. Açıköğretim Fakültesi’nden 2022-2023 eğitim öğretim yılı yaz okulu sınav sonuçları ile ilgili olarak henüz bir açıklama gelmedi.

Fakat bahar ve güz döneminde yapılan vize-final sınavı sonuçları 2 hafta içerisinde erişime açılıyor. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda AÖF yaz okulu sınav sonuçlarının da Eylül ayında erişime açılması bekleniyor.

Konuyla ilgili açıklama geldiğinde haberimizde yer vereceğiz. 

 

AÖF SINAV SONUÇLARI NASIL GÖRÜNTÜLENİR?
AÖF yaz okulu sınav sonuçları,Anadolum eKampüs sistemine yüklendikten sonra erişme açılacak. Anadolu Mobil uygulaması ve https://ekampus.anadolu.edu.tr adresinden TCKN ve şifreleri ile oturum açarak AÖF yaz okulu sınav sonuçları sorgulanabilecek. Sonuç ekranında adayların doğru-yanlış cevap sayıları ve sınavdan elde ettikleri puanlar yer alacak.

4/4

Bir Cevap Yazın

Scroll to Top